شرکت بازرگانی رادین تجارت سامان در جهت آسان‌تر کردن فعالیت‌های واردات کالا برای بازرگانان و تجار خدمات ثبت سفارش واردات کالا در در سامانه جامع تجارت و سامانه ثبت سفارش را انجام می‌دهد. تیم ما به عنوان یک شرکت خدمات بازرگانی و خدمات ترخیص کالا قادر است شما را در همه زمینه‌های صادرات و واردات کالا یاری نماید که ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت یکی از خدمات گسترده تیم رادین تجارت سامان می‌باشد.

ثبت سفارش کالا یک نوع مجوز برای واردات کالای خارجی به کشور می‌باشد که در سامانه وزارت بازرگانی (سامانه جامع تجارت) ثبت می‌شود. طبق این بیانات اخد پیش فاکتور از فروشنده و ثبت سفارش کالا از مراحل شروع پروسه واردات می‌باشد. ثبت سفارش کالا یک مجوز است که توسط سازمان توسعه تجارت می‌شود و به روی آن شماره‌ای ۸ رقمی که در ارتباط با مجوزات به همراه تاریخ مجوز ثبت سفارش واردات کالا همراه شماره و تاریخ و عنوان شرکت واردکننده ثبت می‌گردد.

افراد و بازرگانان که متقاضی ثبت سفارش به شکل حقیقی و یا حقوقی هستند می‌توانند با مراجه به سایت سامانه جامع تجارت Ntsw ثبت‌نام و فرایند ترخیص کالا از گمرک و نحوه‌ی ترخیص کالای خود را انجام دهند.

ثبت سفارش